Jastrzębskie Zakłady Remontowe Partnerem III edycji Festiwalu Szachowego “Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia”

Partnerem Festiwalu Szachowego “Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia” jest Jastrzębskie Zakłady Remontowe www.jzr.pl, które od kilku lat wspierają GKS Jastrzębie, to firma usługowo-produkcyjna, od ponad 20 lat specjalizująca się w remontach i modernizacji maszyn i urządzeń górniczych.
Firma powstała 1 lipca 1998 roku w wyniku przekształcenia „Warsztatów Remontowych”, ówczesnej jednostki stanowiącej zaplecze remontowe kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Stanowiąc część grupy Kapitałowej JSW i świadcząc usługi przede wszystkim dla kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o., znają potrzeby polskiego górnictwa węgla kamiennego.
Głównym celem Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. jest ciągłe zapewnianie obecnym, jak i przyszłym klientom, partnerom, dostawcom oraz pracownikom, korzyści, jakie można uzyskać dzięki współpracy z Jastrzębskimi Zakładami Remontowymi Sp. z o.o. Obecnie Firma skupia się na dalszym poszerzaniu oferty produkcyjno remontowej, oferowaniu rozwiązań, które będą zaspokajały stale rosnące potrzeby klientów, wykorzystując nowoczesne technologie i utrzymując wysoką jakość wyrobów. DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami.
 
Festiwal odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.
 
Gościem specjalnym jest XV Mistrz Świata Viswanathan Anand
 
Gwarantowane emocje, na które serdecznie zapraszamy!!!
Oficjalna strona: https://chessustron.pl/