Pon - Pt: 16:00 - 18:00

Możliwe godziny spotkań

1 Maja 24, 40-287 Katowice

Siedziba związku

Spotkanie zarządu ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO z Prezesem Jean Michel Rapaire w siedzibie Monte Carlo Chess Club

Podczas pobytu na turnieju kandydatek w Hôtel Hermitage Monte-Carlo, zarząd Śląski Związek Szachowy oraz Łukasz Turlej - FIDE Secretary General spotkał się z Prezesem Jean Michel Rapaire w siedzibie Monte Carlo Chess Club.
Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze na, której nawiązano współpracę pomiędzy Śląskim Związkiem Szachowym a Monte Carlo Chess Club.
Panu Prezesowi Jean Michel Rapaire serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i rozmowy dotyczące historii klubu, jego dokonań oraz pokazanie historycznych pamiątek, jakie klub posiada w swojej kolekcji, a wisienką na torcie były szachy od samego Fidela Castro.
Już niebawem, bo 16-18 grudnia będziemy mieli okazję ponownie się zobaczyć, ale tym razem na polskiej, śląskiej ziemi w Katowice - oficjalny profil miasta podczas Mistrzostw Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz Mistrzostwa Europy Kobiet w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Spodek 

Wyszukiwarka artykułów

Polecane sklepy szachowe

Image
Image
Image
Image

Zadanie publiczne "Upowszechnianie kultury fizycznej w 2022 roku" dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dane kontaktowe

 ul. 1 Maja 24, 40-287 Katowice
 Telefon: +48 506 153 142
 E-mail: szs.kontakt@gmail.com
 NIP: 626-26-33-264

Warto odwiedzić

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz koordynacja działań klubów i sekcji szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.
© Copyright 2023 Śląski Związek Szachowy. Wdrożenie: Rafał Faron