Pon - Pt: 16:00 - 18:00

Możliwe godziny spotkań

+48 506-153-142

Nr kontaktowy

1 Maja 24, 40-287 Katowice

Siedziba związku

Slider

Projekt badawczy ChessSL

Reasoning Research Group działająca w Zakładzie Logiki i Kogniwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  zaprasza serdecznie szachistów między 18 a 25 rokiem życia z rankingiem ELO powyżej 1800 pkt do udziału w projekcie badawczym ChessSL.
Celem badania jest sprawdzenie, czy szachiści ulegają schematom rozumowań zaobserwowanym wśród osób niewyspecjalizowanych. Badanie składa się z dwóch części: rozwiązania testów zdolności poznawczych i analizy pozycji szachowych. Za udział w badaniu, uczestnicy otrzymają bon do empiku o wartości 50 zł oraz uzyskane przez siebie wyniki w testach zdolności poznawczych. 

Gdzie?  W kwietniu badamy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach  
Kiedy?  W pierwszy i ostatni weekend kwietnia.  Dokładną godzinę i datę badania ustalimy indywidualnie.
Jak się zapisać?  Kliknąć w link i wypełnić ankietę :) https://forms.gle/PjrQfKxpSvrL4BGZA
 
Wszelkie pytania można kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do koordynatora projektu Dominiki Gorol na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Plakat 1
Image

Zadanie publiczne "Upowszechnianie kultury fizycznej w 2018 roku" jest współfinansowane ze środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego.

Facebook

 

Dane kontaktowe

 ul. 1 Maja 24, 40-287 Katowice
 Telefon: +48 506 153 142
 E-mail: szs.kontakt@gmail.com
 NIP: 626-26-33-264

Warto odwiedzić

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz koordynacja działań klubów i sekcji szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.
© Copyright 2019 Śląski Związek Szachowy. Wdrożenie: Rafał Faron