Pon - Pt: 16:00 - 18:00

Możliwe godziny spotkań

1 Maja 24, 40-287 Katowice

Siedziba związku

Jastrzębskie Zakłady Remontowe PARTNEREM III EDYCJI FESTIWALU SZACHOWEGO "SZACHY W USTRONIU ŁĄCZĄ POKOLENIA"

Partnerem Festiwalu Szachowego "Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia" jest Jastrzębskie Zakłady Remontowe www.jzr.pl, które od kilku lat wspierają GKS Jastrzębie, to firma usługowo-produkcyjna, od ponad 20 lat specjalizująca się w remontach i modernizacji maszyn i urządzeń górniczych.
Firma powstała 1 lipca 1998 roku w wyniku przekształcenia „Warsztatów Remontowych”, ówczesnej jednostki stanowiącej zaplecze remontowe kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Stanowiąc część grupy Kapitałowej JSW i świadcząc usługi przede wszystkim dla kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o., znają potrzeby polskiego górnictwa węgla kamiennego.
Głównym celem Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. jest ciągłe zapewnianie obecnym, jak i przyszłym klientom, partnerom, dostawcom oraz pracownikom, korzyści, jakie można uzyskać dzięki współpracy z Jastrzębskimi Zakładami Remontowymi Sp. z o.o. Obecnie Firma skupia się na dalszym poszerzaniu oferty produkcyjno – remontowej, oferowaniu rozwiązań, które będą zaspokajały stale rosnące potrzeby klientów, wykorzystując nowoczesne technologie i utrzymując wysoką jakość wyrobów. DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami.
Festiwal odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.
Gościem specjalnym jest XV Mistrz Świata Viswanathan Anand
Gwarantowane emocje, na które serdecznie zapraszamy!!!
Oficjalna strona: https://chessustron.pl/

Wyszukiwarka artykułów

Polecane sklepy szachowe

Image
Image
Image
Image

Zadanie publiczne "Upowszechnianie kultury fizycznej w 2022 roku" dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dane kontaktowe

 ul. 1 Maja 24, 40-287 Katowice
 Telefon: +48 506 153 142
 E-mail: szs.kontakt@gmail.com
 NIP: 626-26-33-264

Warto odwiedzić

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz koordynacja działań klubów i sekcji szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.
© Copyright 2023 Śląski Związek Szachowy. Wdrożenie: Rafał Faron