Pon - Pt: 16:00 - 18:00

Możliwe godziny spotkań

1 Maja 24, 40-287 Katowice

Siedziba związku

FUNDUSZ GÓRNOŚLĄSKI SA PARTNEREM MISTRZOSTW EUROPY OPEN I KOBIET W SZACHACH SZYBKICH I BŁYSKAWICZNYCH

Partnerem Mistrzostw Europy Open i Kobiet w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, które za 3 dni odbędą się w katowickim Spodek jest Fundusz Górnośląski S.A. https://www.fgsa.pl/
Fundusz Górnośląski SA od ponad 25 lat aktywnie działa na rzecz wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dostarczanie im nisko oprocentowanego kapitału na inwestycje oraz bieżącą działalność. Rozwój firm z sektora MŚP ma ogromne znaczenie dla umacniania potencjału gospodarczego w województwie śląskim.
Spółka jest kluczowym w województwie śląskim podmiotem:
- kreującym i udostępniającym nowoczesne instrumenty finansowe wspierające rozwój sektora publicznego, prywatnego i obywatelskiego,
- aktywnie uczestniczącym w realizacji polityki rozwoju regionu oraz tworzącym warunki dla wykorzystywania środków krajowych i europejskich na rzecz rozwoju województwa śląskiego,
- inicjującym i angażującym się w partnerskie projekty zorientowane na wspieranie innowacyjnych procesów rozwoju regionu.
Fundusz Górnośląski od lat wspiera rozwój KRÓLEWSKIEJ GRY na terenie województwa śląskiego, gdyż wie, że szachy i biznes mają wiele wspólnego. DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami.
Więcej informacji na stronie: https://katowice2022.eu/
Mistrzostwa Europy odbędą się pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusz Morawiecki 
Honorowy patronat:
Miasto gospodarz:
Organizatorzy:
Partnerzy wydarzenia:

Wyszukiwarka artykułów

Polecane sklepy szachowe

Image
Image
Image
Image

Zadanie publiczne "Upowszechnianie kultury fizycznej w 2022 roku" dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dane kontaktowe

 ul. 1 Maja 24, 40-287 Katowice
 Telefon: +48 506 153 142
 E-mail: szs.kontakt@gmail.com
 NIP: 626-26-33-264

Warto odwiedzić

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz koordynacja działań klubów i sekcji szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.
© Copyright 2023 Śląski Związek Szachowy. Wdrożenie: Rafał Faron