Dawid Czerw zagra symultanę na 30 szachownicach w Katowicach!

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów na niezwykłe wydarzenie podczas X Katowickiego Festiwalu Szachowego! Już 9 września 2023 roku o godzinie 16.30 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym będziecie mieli okazję uczestniczyć w fascynującej symultanie na 30 szachownicach z udziałem wyjątkowego gościa – mistrza międzynarodowego Dawida Czerwa.

Dawid Czerw to znany i ceniony szachowy youtuber, prowadzący swój popularny kanał pod nazwą DawidCzerwTV. Na swoim kanale analizuje partie szachowe, a także rozgrywa emocjonujące pojedynki na żywo. Jego charyzma i pasja do szachów przyciągają tysiące fanów z całego świata. Oprócz tego Dawid prowadzi stronę internetową dawidszachuje.pl, na której dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ucząc innych grać w szachy.

Dawid Czerw to nie tylko utalentowany szachista, ale również niezwykle sympatyczna i towarzyska osoba, z którą spędzanie czasu to prawdziwa przyjemność. Spotkanie z nim podczas symultany to unikalna okazja do nauki i zabawy w towarzystwie jednego z najlepszych graczy w Polsce.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie na X Katowicki Festiwal Szachowy i dołączcie do naszego spotkania z Dawidem Czerwem. To będzie niezapomniane wydarzenie dla wszystkich pasjonatów szachów. Zapraszamy serdecznie!

Uwaga!
Pula miejsc w symultanie została już wyczerpana… ale i tak warto tam być.

Pozostałe aktualności