Pon - Pt: 16:00 - 18:00

Możliwe godziny spotkań

1 Maja 24, 40-287 Katowice

Siedziba związku

Adam Mokrysz  wykonał uroczyste pierwsze posunięcie na pierwszej szachownicy w partii Kokol-Navara

Adam Mokrysz, prezes firmy Mokate głównego partnera naszych Mistrzostw wykonał uroczyste pierwsze posunięcie na pierwszej szachownicy w partii Kokol-Navara.
Firma Mokate wspiera szachy w Polsce od lat i dzięki niej nasza nie mogłaby się tak rozwinąć w ostatnich latach, a my nie bylibyśmy w stanie zorganizować tegorocznych Mistrzostw Europy na takim poziomie!
A współpraca może być tak owocna, bo...łączy nas pasja
Z oficjalnej strony firmy Mokate dowiadujemy się, że pan Adam - "od dziecka gra w szachy, które popularyzuje w Polsce. Wspiera rozwój lokalnych społeczności poprzez projekt Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez szachy w szkole”. Regularnie współorganizuje turnieje i mistrzostwa szachowe w myśl hasła „MOKATE pobudza myślenie”, jest zaangażowanym, aktywnym partnerem Polskiego Związku Szachowego. Długofalowym celem Adama jest wprowadzenie gry w szachy do szkół podstawowych jako przedmiotu obowiązkowego."
Dziękujemy za wsparcie w swoim imieniu, ale także wszystkich miłośników szachów.
Zdjęcie: Rafał Oleksiewicz

Wyszukiwarka artykułów

Polecane sklepy szachowe

Image
Image
Image
Image

Zadanie publiczne "Upowszechnianie kultury fizycznej w 2022 roku" dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dane kontaktowe

 ul. 1 Maja 24, 40-287 Katowice
 Telefon: +48 506 153 142
 E-mail: szs.kontakt@gmail.com
 NIP: 626-26-33-264

Warto odwiedzić

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz koordynacja działań klubów i sekcji szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.
© Copyright 2023 Śląski Związek Szachowy. Wdrożenie: Rafał Faron