Zwycięzcy Drużynowych Mistrzostw Śląska Seniorów 2024

Zakończyliśmy rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Śląska Seniorów 2024. 🏆

Rywalizacja była bardzo zacięta i do ostatniej partii toczyły się losy medali, nagród oraz awansów i spadków.

Mistrzostwa, dzięki uprzejmości Śląskie. Pozytywna energia rozgrywaliśmy od 6 stycznia do 12 maja w bardzo gościnnym dla szachistów miejscu – Stadion Śląski. Dziękujemy 👏

Wyniki drużynowe – medaliści:

Ekstraliga https://www.chessarbiter.com/…/tdr_8523/results.html…

🥇Pionier Jastrzębie-Zdrój – Drużynowy Mistrz Śląska Seniorów 2024

🥈Hetman GKS Katowice – juniorzy

🥉Miejski Klub Szachowy w Rybniku

I Liga https://www.chessarbiter.com/…/tdr_8524/results.html…

🥇Diagonalia Imielin

🥈KSz Zefir Boguszowice

🥉Klub Szachowy Górnik Lędziny

Najlepsi na szachownicach:

👉Ekstraliga

1️⃣ szachownica

🥇Patryk Cieślak Hetman GKS Katowice – Juniorzy

🥈Władysław Pyciński UKS Pałac Młodzieży Katowice

🥉Wojciech Wandzik KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

2️⃣ szachownica

🥇Maciej Malik UKS Pałac Młodzieży Katowice

🥈Karol Kukuła KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

🥉Arkadiusz Szmyd Roszada Żory

3️⃣ szachownica

🥇Antek RadzimskiPionier Jastrzębie-Zdrój

🥈Jacek Orzechowski KSz SILESIA Racibórz

🥉Wojciech Maślanka Hetman GKS Katowice – Juniorzy

4️⃣ szachownica

🥇Tomasz Posłuszny Miejski Klub Szachowy w Rybniku

🥈Wojciech Grygierczyk UKS Pałac Młodzieży Katowice

🥉Leonard Łęcki Pionier Jastrzębie-Zdrój

5️⃣ szachownica

🥇Ryszard Gajzner Uczniowski Klub Sportowy Hetman Częstochowa

🥈Krzysztof Kalmuk KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

🥉Aleksander Zawierucha Roszada Żory

6️⃣ szachownica

🥇Sandra Orlik Uczniowski Klub Sportowy Hetman Częstochowa

🥈Pola Seemann Miejski Klub Szachowy w Rybniku

🥉Dominika Trybuś Klub Szachowy TG Mat

👉I Liga

1️⃣ szachownica

🥇Dawid Gondzik Diagonalia Imielin

🥈Cyprian Gepfert Olza Pogwizdow – Szachy

🥉Igor Kałkowski Klub Szachowy Górnik Lędziny

2️⃣ szachownica

🥇Tomasz Muc Klub Szachowy Górnik Lędziny

🥈Rafał Król Diagonalia Imielin

🥉Marek Wolak KSz Zefir Boguszowice

3️⃣ szachownica

🥇Nikołaj Osipow Diagonalia Imielin

🥈Bogusław Dzierżak Klub Szachowy Górnik Lędziny

🥉Paweł Chmiel Klub Szachowy TG Mat II

4️⃣ szachownica

🥇Adrian Kozak Klub Szachowy Górnik Lędziny

🥈Nikodem Glajc Olza Pogwizdow – Szachy

🥉Sebastian Lizak Diagonalia Imielin

5️⃣ szachownica

🥇Szymon Szawarnoga Diagonalia Imielin

🥈Zdzisław Kocański Diagonalia Imielin II

🥉Tadeusz Witoszek KSz Zefir Boguszowice

6️⃣ szachownica

🥇Anna Kula KSz Zefir Boguszowice

🥈Liliana Wesołowska UKS Pałac Młodzieży Katowice II

🥉Joanna Wiśniewska Diagonalia Imielin II

Gratulacje dla najlepszych drużyn i zawodów w województwie śląskim. 👏

Pionier Jastrzębie-Zdrój | Uczniowski Klub Sportowy Hetman Częstochowa | Hetman GKS Katowice | Miejski Klub Szachowy w Rybniku | Roszada Żory | UKS Pałac Młodzieży Katowice | Klub Szachowy TG Mat | RKS Mat Ruda Śląska | Klub Szachowy Górnik Lędziny | KSz Zefir Boguszowice | Olza Pogwizdow – Szachy | LKS Orzeł Kozy | Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie

Pozostałe aktualności