Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa została oficjalnym partnerem X Katowickiego Festiwalu Szachowego. To wydarzenie, które jest jednym z najważniejszych punktów kalendarza szachowego, cieszy się ogromnym uznaniem wśród miłośników tej fascynującej gry na całym świecie.

PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa

PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa to firma o wieloletnim doświadczeniu w sektorze energetycznym. Działająca na polskim rynku, firma specjalizuje się w dostarczaniu energii oraz rozwiązań energetycznych dla przemysłu. Jej zaangażowanie w wydarzenia sportowe, takie jak Katowicki Festiwal Szachowy, jest dowodem na jej silne zaangażowanie w promowanie kultury i rozwoju sportowego na lokalnym i krajowym poziomie.

Śląski Związek Szachowy wyraża głęboką wdzięczność wobec PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa za stałe i bezinteresowne wsparcie w organizacji wydarzeń szachowych. To dzięki takim partnerstwom możemy dostarczać emocje i inspirację szachowym entuzjastom oraz rozwijać tę fascynującą dyscyplinę sportu.

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów oraz tych, którzy dopiero odkrywają ich uroki, do udziału w X Katowickim Festiwalu Szachowym. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 8-10 września 2023 roku w prestiżowym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To doskonała okazja do zanurzenia się w świat szachów, rywalizacji i nawiązania nowych znajomości.

Dziękujemy PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa za ich wsparcie i zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszego jubileuszowego festiwalu szachowego. Czekają nas trzy dni niezapomnianej zabawy i szachowych emocji!