Kurs trenera II oraz I klasy

W imieniu Kolegium Trenerów PZSzach chciałbym poprosić o przekazanie w Państwa Związku Szachowym informacji o możliwości dla aktywnych instruktorów oraz trenerów, wzbogacenia swojej wiedzy szkoleniowej, a także uzyskania wyższych stopni szkoleniowych – trenera II, bądź I klasy.

Na zlecenie PZSzach, Kolegium Trenerów co 4 lata organizuje takie stacjonarne, kilkudniowe kursy ( w tym po raz pierwszy w historii dla trenerów II klasy z możliwością zdobycia I klasy trenerskiej) i taką szansą będą kursy organizowane na przełomie kwietnia i maja w Miedzyzdrojach.

Pełna informacja- komunikat organizacyjny i harmonogram kursów zamieszczony jest na internetowej stronie głównej PZSzach.

Chciałbym dodać, że na prośbę zainteresowanych, którzy tylko nieznacznie nie spełniają wszystkich kryteriów regulaminu zakwalifikowania się do kursu ( np. trochę niższa kategoria szachowa, czy krótszy staż dotychczasowej pracy jako instruktor) indywidualnie rozpatrujemy takie prośby i wspieramy ambitnych i aktywnych szkoleniowców na których stale rośnie zapotrzebowanie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie Państwo przekazać zainteresowanym bezpośredni kontakt do mnie: Jacek Bielczyk ; bielczyk1@wp.pl   tel: 501476355