• Śląski Związek Szachowy w Katowicach
19 październik

"Szachiści graja dla Polonii"

Napisane przez 

banner szachisci dla polonii

Jak co roku ruszyła charytatywna akcja "Szachiści grają dla Polonii".

Celem akcji jest między innymi pozyskanie środków finansowych na rzecz zaproszenia dzieci Polaków z zagranicy na obóz szachowy „Wakacje z szachami 2018” oraz popularyzacja idei budowania relacji Polonii zagranicznej z Polską. Akcja odbędzie się w ramach Turniejów Mikołajkowych organizowanych w terminie 1 listopada do 31 grudnia 2017 r.

Chcemy, by kluby z naszego województwa wzięły udział i zorganizowały taki turniej u siebie.

Formuła turnieju, jego regulamin oraz forma organizacji turnieju leży w całkowitej gestii organizatora każdego turnieju.

Każdy organizator turnieju, który wpłaci na rzecz Akcji co najmniej 300 zł, nabywa prawo do oddelegowania czterech zawodników do lat 12 (ur. 2005 i młodsi)wraz z opiekunem do Finału Akcji w Parlamencie RP planowanego w marcu-kwietniu 2017 roku.

Każdy organizator ma prawo do zamieszczenia materiału max. ¼ strony w magazynie szachowym MAT lub innym oficjalnym medium PZSzach.

Prosimy o kontakt chętnych, którzy zechcą zorganizować taki turniej.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 15 listopada.

Szczegółowy regulamin akcji na stronie http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2017/09/Regulamin-Szachisci-Graja-dla-Polonii-2017.pdf

Czytany 127 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 październik 2017 14:07
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dane kontaktowe

Śląski Związek Szachowy

ul. Kossaka 23, 41-803 Zabrze

Tel: +48 506-153-142

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz   koordynacja   działań  klubów  i  sekcji  szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.