• Śląski Związek Szachowy w Katowicach
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 537.
26 maj

V Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Napisane przez 

pol hun 2017Kolejny Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko - Węgierskiej przeszedł do historii. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wystartowało 638 zawodników, a wśród nich medalistki olimpijskie, czołowi polscy arcymistrzowie oraz liczni goście z innych państw. Najlepszy okazał się arcymistrz Aleksander Miśta. Wśród pań na najwyższych lokatach uplasowały się liderki polskich szachów: Jolanta Zawadzka i Monika Soćko. Oprócz zmagań sportowych, turniej obfitował w liczne atrakcje: spotkanie z medalistkami olimpijskimi i trenerem kadry, animacje dla dzieci oraz transmisja telewizyjna pokazywana w największych serwisach szachowych na całym świecie. Zapraszamy do odwiedzania strony zawodów: chesscup.pl

Czytany 409 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 czerwiec 2017 19:07
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dane kontaktowe

Śląski Związek Szachowy

ul. Kossaka 23, 41-803 Zabrze

Tel: +48 506-153-142

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza misja

Śląski Związek Szachowy został założony w 1924 roku. Nasza misja to rozwój i popularyzacja królewskiej gry oraz   koordynacja   działań  klubów  i  sekcji  szachowych z terenu całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego.